granatowa kawalerka

Założeniem projektu jest typowa kawalerka w nowoczesnym stylu. Ze względu na niewielki metraż mieszkania, znaczenie ma tutaj każdy centymetr wolnej powierzchni.

Podstawowym celem było zaprojektowanie jak najbardziej funkcjonalnej przestrzeni przy małym rozmiarze. Znajduje się tu niewielki aneks kuchenny wraz z blatem roboczym i jadalnianym. Meble wykonane zostały w kolorze białym, w lakierowanej płycie, co dodaje kuchni lekkości. W mieszkaniu jest również wydzielona strefa dzienna z rozkładaną sofą. Pełni ona funkcję łóżka, dzięki czemu dodatkowo maksymalnie została wykorzystana przestrzeń. Nietypowym elementem projektu jest część biurowa, znajdująca się na półpiętrze. Pod nią natomiast, mieszczą się wysuwane szafki, które z pewnością pomieszczą wszystkie potrzebne w domu przedmioty.

Dopełnieniem kawalerki jest łazienka. Ze względu na małą powierzchnię zastosowano tradycyjny brodzik prysznicowy. Znalazło się też miejsce na pralkę oraz dużą ilość szafek, zarówno otwartych jak i zamkniętych. Całość skomponowana w jasnych i lekkich barwach.

Mieszkanie posiada również miejsce na pojemną szafę, która posiada duże lustra, w celu optycznego powiększenia całej przestrzeni.

Ogólna kolorystyka dominuje w barwach intensywnego różu oraz stonowanej bieli, natomiast całości dopełniają liczne kwiaty, które sprawiają, że wnętrze jest przytulne i bardzo efektowne.

granatowa kawalerka

granatowa kawalerka

granatowa kawalerka

granatowa kawalerka