Pokój dziecka – ikea

Pokój dziecka – ikea

Pokój dla dziecka zawsze jest wyzwaniem. Musi być nie tylko ciekawym wnętrzem ale też bezpieczna przestrzenią. Jeśli chodzi o meble to często kupuje się te tańsze – bo dziecko szybko dorośnie i trzeba zrobić kolejny remont. Przedstawiamy naszą kolejną propozycję przy wykorzystaniu mebli ikea seria stuva i expedit

Domek w pokoju dziecięcym jest tym czymś o czym na pewno każdy marzył jako dziecko. Taka zamknięta przestrzeń w której można się schować przed całym światem i bawić. W tym wypadku połączyłyśmy dwa elementy – bezpieczne łóżko zostało schowane i obudowane przez co nie ma obaw, że można z niego wypaść a dodatkowo duży materac to nieograniczone możliwości do zabawy. Aby nie było zbyt ciemno na jednej ze ścian znajdują się lampki w formie księżyca i gwiazd.

Również w tym projekcie wykorzystałyśmy fototapetę. Dopełnia całą przestrzeń, optycznie ją powiększa a dodatkowo pokój jest bardziej kolorowy.

Po drugiej stronie znajdują się meble ikea stuva – jest to jedna z tych serii które są bardzo uniwersalne. Wystarczy zmienić kolor frontów (dostępne są zielone, różowe, niebieskie, czarne oraz białe) więc jeśli tylko znudzą się obecne to kolejna zmiana nie będzie już tak kosztowna.

Pokój dziecka – ikea

Pokój dziecka - ikea

Przejdż do portfolio

Pokój dziecka – ikea

Pokój dziecka - ikea
Przejdź do portfolio

Comments are closed.