Fototapeta w łazience

Fototapeta w łazience

Coraz więcej par decyduje się na małe dwupokojowe mieszkania lub kawalerki, a co za tym idzie mają bardzo małe łazienki. Standardem jest łazienka o wymiarach 1,60 x 2,00m. Tak małe wnętrze może wydawać się przytłaczające i klaustrofobiczne. Dobrym rozwiązaniem dla takiej łazienki jest fototapeta.

Odradzamy kupno gotowej tapety. Przede wszystkim każdy układ jest inny. Szkoda byłoby gdyby umywalka lub szafka zasłoniła kluczowy element zdjęcia – na co przy produkcie gotowym nie mamy wpływu. Dodatkowo kupując przez internet nie mamy wpływu na jakość wydruku. W małej łazience fototapetę oglądamy z bliska, więc nie może być ona rozpikselowana. Widoczne piksele wyglądają niestety mało estetycznie. Dlatego szukając obrazu warto wybrać dobrą drukarnię i znaleźć bardzo duże zdjęcie.

Ważnym elementem jest ilość dpi (czyli liczba pikseli przypadających na cal) przy wydruku – najlepszy efekt da 300, jednak praktycznie nierealne jest znalezienie tak dużej fotografii, która spełni nasze wymagania.

Oczywiście fototapetę również należy połączyć z płytkami. Dobrym pomysłem są białe matowe (np seria colour z tubądzina lub porcelanosa glass blanco) Trzeba również pamiętać że w takiej łazience ważne są również dodatki. Ponieważ fototapeta jest już wystarczająco kolorowa – najlepiej dodać jak najmniej elementów, a jeśli już one są to również powinny być w kolorach fototapety lub białe.

Fototapeta w łazience

PFototapeta w łazience

Przejdż do portfolio

Fototapeta w łazience

Fototapeta w łazience
Przejdź do portfolio

Comments are closed.